דיו לסובלימציה


הדפסה על שלטי פרסום לעסקים
 
פרסום חנויות ועסקים מתבצע לעיתים קרובות על-ידי שלטים המוצבים מחוץ לבית העסק. לא הרבה יודעים, אבל חלק מהשלטים הללו עשויים מעץ MDF ולא ממתכת. השלטים העשויים תערובת עץ MDF מצופים בפולימר עליו ניתן להדפיס כל ציור או תמונה באופן מושלם עבור פרסום לכל בית עסק. אם יש לכם חנות או בית עסק ואתם מעוניינים להציב שלטים איכותיים מחוץ ובתוך החנות, כדאי לכם להזמין שלטים עם הדפסה בדיו לסובלימציה. בעת ההדפסה על השלט, דיו הסובלימציה עובר שינוי מחומר מוצק לגז וכך יוצר אפקט הדפסה מרהיב ואיכותי ביותר. 
 

שלטים לפרסום בתי עסק מוצבים בתוך העסק ולעיתים גם מחוץ לעסק ולכן צריכים להיות עמידים בפני פגעי מזג האוויר. על מנת שההדפסה תישאר איכותית לאורך זמן ועמידה בפני פגעי מזג האוויר, כדאי לבצע הדפסה באמצעות שיטת הסובלימציה. חנויות ובתי עסק רבים משתמשים בהדפסה בשיטת הסובלימציה בכדי לקבל שילוט באיכות גבוהה אשר מחזיק לשנים רבות בצורה אופטימלית. 
 
הזמנה של שלטים לפרסום בית העסק
 
החלטתם שאתם צריכים פרסום מודפס לבית העסק? אתם במקום הנכון! 
 
רשת בתי הדפוס Print Market מאפשרת לכם להדפיס פרסום באיכות גבוהה על כמעט כל מוצר או פריט פרסומי. רשת בתי הדפוס Print Market נחשבת למתקדמת ביותר עם הטכנולוגיה הטובה ביותר להדפסה איכותית לפרסום. החברה משתמשת בשיטת הסובלימציה להדפסת מוצרי קידום מכירות לחברות ועסקים בכל הארץ. אם אתם מעוניינים לפרסם את העסק באמצעות הדפסה איכותית, רשת בתי הדפוס Print Market היא הכתובת עבורכם. 
 
למה לבחור בהדפסת סובלימציה?
 
מלבד איכות התמונה של ההדפסה בשיטת הסובלימציה, גם הטמעת הציור או התמונה בחומר עליו מדפסים היא באיכות גבוהה מאוד. הדפסת סובלימציה מקנה מראה של הדפס ללא בליטות באמצעות היצמדות הדיו לסובלימציה. כך למעשה נוצרת הדפסה אשר קשה מאוד להסיר אותה ויש לי עמידות מקסימלית בפני פגעי מזג האוויר.
 
דיו לסובלימציה ברשת בתי הדפוס המתקדמת ביותר בישראל - Print Market
 
לפרטים נוספים על הדפסת סובלימציה של רשת בתי הדפוס Print Market, השאירו את הפרטים של העסק שלכם באתר ונציג Print Market יחזור אליכם בהקדם! 
 
 
       

PRINT MARKET

מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

 

072-33-80-678
מפעל 5, תל אביב
התע''ש 23, כפר סבא 


  הדפסה דיגיטלית בבת ים     הדפסה דיגיטלית במרכז     הדפסה על כובעים במרכז     הדפסה על סווטשירט לעסק     הדפסת בגד לעובד     הדפסת חולצה בהרצליה     הדפסת חולצה בראש העין     חולצה מודפסת לילדים     חולצה ממותגת לעבודה     חולצות יצוגיות לעובדים     חולצות מודפסות לחתונות     כובעים עם הדפס     מדי עבודה לנשים     מדי עובדים     עיצוב חולצות     נייר לסובלימציה     דיו לסובלימציה     נייר סובלימציה     דיו סובלימציה     הדפסת מסכות מעוצבות      מסכות מגן עם לוגו      מסכות בד ממותגות