דיו סובלימציה


מעוניינים בהדפסה של לוגו החברה על מוצרים? באמצעות מדפסת הזרקת דיו עם דיו סובלימציה, ניתן להדפיס כמעט על כל מוצר שתרצו. מוצר המצופה בחומר פולימר מאפשר הדפסה בשיטת הסובלימציה הנחשבת לאיכותית ביותר. על מוצרים לקידום מכירות כמו כוסות, ספלים, כריות ובקבוקי יין ניתן להדפיס בצורות שונות ומגוונות בשיטת הסובלימציה. טכניקת הסובלימציה היא פופולרית מאוד בכל העולם וגם בישראל בכל הנוגע לקידום מותג או מוצר. 
 

מלבד קידום מכירות, גם במגזר הפרטי ניתן לראות שימוש רב בטכניקת הסובלימציה ליצירת מתנות איכותיות לקרובי משפחה וחברים. היתרון הגדול בשימוש בסובלימציה בא לידי ביטוי בגימור של ההדפסה. דיו הסובלימציה נצמד לחומרים העשויים פולימר בצורה מהירה, יעילה וללא בליטות. כך למעשה ניתן לרכוש מוצר פשוט ולהפוך אותו למרהיב רק באמצעות ההדפסה בשיטת הסובלימציה. 
 
מעוניינים לברך את העובדים שלכם בברכה לחג? ברכה מודפסת על מוצר היא המתנה המושלמת ביותר לכל עובד. ניתן אף להדפיס את שם העובד על כל ספל עם דיו הסובלימציה והצבע יטמע בצורה מקצועית ועמיד למים ללא בליטות על המוצר שבחרתם.  
 
דיו סובלימציה על כוסות קפה
 
בכל משרד אפשר למצוא עובדים אשר הקפה הוא חלק מהיום יום שלהם, ואם החלטתם להכין מתנות לעובדים, באמצעות הדפסה בשיטת סובלימציה אפשר להכין לעובדים כוסות מודפסות באיכות גבוהה כמתנה אישית אשר תשאר לשנים רבות. הדפסה על כוסות נעשית באמצעות מכונה מיוחדת המחממת את ההדפסה על ספלי הקפה. בשיטה זו, התמונה על הכוס נצמדת באופן מוחלט לחלק החיצוני של הכוס ולא ניתן לראות סימנים של הדפסה.
 
הדפסת סובלימציה לימי הולדת
 
אם אתם רוצים להפתיע את בן או בת הזוג שלכם במתנה מדליקה ומקורית, כדאי לכם לבחור בהדפס סובלימציה. לאחר שבחרתם תמונה להדפסה, תוכלו לבחור על איזה מוצר תודפס התמונה. ניתן לבחור כל תמונה שתרצו, אם זה תמונה שלכם עם בן או בת הזוג או כל הדפס אחר וכך ליצור את המתנה המושלמת והייחודית שחיפשתם. 
 
דיו סובלימציה ברשת בתי הדפוס - פרינט מרקט Print Market
 
מעוניינים להזמין מוצרים עם הדפסת סובלימציה? אתם במקום הנכון! רשת בתי הדפוס פרינט מרקט Print Market מציעה לכם להזמין כל ציור ותמונה שתרצו ולהדפיס אותם  על מוצר מסויים. אם בחרתם בכוסות קפה/תה או במוצרים אחרים לקידום המותג שלכם, תוכלו לבצע הזמנה של ההדפסות ישירות עם צוות Print Market.
 
       

PRINT MARKET

מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

 

072-33-80-678
מפעל 5, תל אביב
התע''ש 23, כפר סבא 


  הדפסה דיגיטלית בבת ים     הדפסה דיגיטלית במרכז     הדפסה על כובעים במרכז     הדפסה על סווטשירט לעסק     הדפסת בגד לעובד     הדפסת חולצה בהרצליה     הדפסת חולצה בראש העין     חולצה מודפסת לילדים     חולצה ממותגת לעבודה     חולצות יצוגיות לעובדים     חולצות מודפסות לחתונות     כובעים עם הדפס     מדי עבודה לנשים     מדי עובדים     עיצוב חולצות     נייר לסובלימציה     דיו לסובלימציה     נייר סובלימציה     דיו סובלימציה     הדפסת מסכות מעוצבות      מסכות מגן עם לוגו      מסכות בד ממותגות