מסכות בד ממותגות 

ניתן לראות כי מאז פרוץ נגיף הקורונה מסכות בד ממותגות הפכו להיות אחד מהמוצרים המבוקשים והפופולרים ביותר. יותר מכך, מסכות בד ממותגות הפכו להיות טרנד של ממש והדבר החם הבא, כי אם כבר קורונה אז שיהיה בסטייל. הטרנד של מסכות בד ממותגות פתח דלתות רבות לקהל רחב אשר מעוניין במוצר ומעדיף אותו על פני המסכה הכירורגית הרגילה. במילים אחרות, רבים מעדיפים מסכות רב פעמיות, נוחות, נושמות, וכמובן, מעוצבות. כיום, ניתן למצוא היצע רחב של מסכות שונות, מעוצבות, ממותגות ועוד.
PRINTMARKET הינה רשת בתי דפוס המתקדמת ביותר בישראל אשר מתמחה בהדפסה איכותית על כל סוגי החולצות, הכובעים, התיקים, המגבות ומוצרי הקד"ם. החברה גאה להעניק לכל לקוח את השירות האדיב, המקצועי והטוב ביותר, ללא פשרות. כמו כן, החברה מציעה היצע רחב ומגוון של מסכות בד ממותגות, מסכות פנים ממותגות, מסכות ממותגות, מסכה ממותגת ועוד. 


מסכות ממותגות
מסכות ממותגות יוצרות בקרב העובדים תחושה של שייכות וגאווה. הוספת לוגו על גבי המסכה תגרום לצוות העובדים שלכם להרגיש חלק בלתי נפרד ממקום העבודה, ובמקביל תשמור על בריאותם בתקופה זו. כיום, הוספת לוגו הינו עניין פשוט וקל, אשר מתבצע במהירות ויעילות רבה. כמו כן, כיום ניתן למצוא היצע רחב במיוחד של מסכות שונות אשר יכולות להתאים לכל אחד ואחת.

מסכה ממותגת
PRINTMARKET הינה רשת בתי דפוס המתקדמת ביותר בישראל אשר מתמחה בהדפסה איכותית על כל סוגי החולצות, הכובעים, התיקים, המגבות ומוצרי הקד"ם. החברה גאה להעניק לכל לקוח את השירות האדיב, המקצועי והטוב ביותר, ללא פשרות. כמו כן, החברה מציעה מסכה ממותגת לקהל לקוחות פרטי ועסקי כאחד, ומתחייבת למוצר האיכותי ביותר, ללא פשרות.

מסכות פנים ממותגות
מסכות פנים ממותגות עם הלוגו שלכם, של העסק או החברה שלכם, הינן הכרח של ממש בהתאם לתקנות החדשות. כיום, יותר מתמיד, כל בעל עסק מבין כי ישנה חשיבות רבה לשמירה על ביטחונם ובריאותם של צוות העובדים. מסכה רב פעמית, ממותגת, הינה הפתרון המושלם לכך, היא תעניק לכל עובד הגנה מלאה.

PRINTMARKET הינה רשת בתי דפוס המתקדמת ביותר בישראל אשר מתמחה בהדפסה איכותית על כל סוגי החולצות, הכובעים, התיקים, המגבות ומוצרי הקד"ם. החברה גאה להעניק לכל לקוח את השירות האדיב, המקצועי והטוב ביותר, ללא פשרות. 

       

PRINT MARKET

מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

 

072-33-80-678
מפעל 5, תל אביב
התע''ש 23, כפר סבא 


  הדפסה דיגיטלית בבת ים     הדפסה דיגיטלית במרכז     הדפסה על כובעים במרכז     הדפסה על סווטשירט לעסק     הדפסת בגד לעובד     הדפסת חולצה בהרצליה     הדפסת חולצה בראש העין     חולצה מודפסת לילדים     חולצה ממותגת לעבודה     חולצות יצוגיות לעובדים     חולצות מודפסות לחתונות     כובעים עם הדפס     מדי עבודה לנשים     מדי עובדים     עיצוב חולצות     נייר לסובלימציה     דיו לסובלימציה     נייר סובלימציה     דיו סובלימציה     הדפסת מסכות מעוצבות      מסכות מגן עם לוגו      מסכות בד ממותגות